LEGO 31313 Ev3 Robot: « Lego Mindstorms « Mänguasjad
Selle mudeli ehitusjuhised on karbis kaasas. Programmeeri oma robot ikoonidepõhise programmeerimisliidese abil kergesti ja intuitiivselt tegema seda mida sa tahad, millal sa tahad, et ta seda teeks ja kuidas ta seda teeks.


Lego 31313 Mindstorms Ev3 Robot

Pane oma robot liikuma, tulistama ja ründama ükskõik millise oma nutika seadme või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil. One (lender) pay us for the introduction. All financial services products, delivery and installation charges, unless otherwise stated, are excluded from this offer. Sale items, financial services products and delivery charges are also excluded from the offer.Lego robot, mille olid nii kommertslik, kui ka hariduslik komplekt. Programmeerimine toimub juhtkastikeste lohistamisega koodi, mis moodustavad omavahel programmi. Tarkvara on varustatud andmete salvestusega, see võimaldab koguda ja analüüsida anduritelt kogutud infot, näiteks saab niimoodi panna robotit liikuma, kui õhutemperatuur on saavutanud mingi kindla temperatuuri. Koolidele mõeldud tarkvaraga tuleb kaasa ka 48 multimeediajuhendit, mis aitavad juhendajatel ja õpilastel omandada alg- ja kesktaseme programmeerimist. Juhtpaneeli pealt programmeerimiseks on vaja valida menüüst ikoon, kus on kuus tühja täppi (juhtpaneelil vajutada kaks korda parempoolset nuppu). Loodud plokkide lõpus on võimalik sisse lülitada kordamine kuni lõpmatu arv kordi.

Seega saab vanema generatsiooni klotse ka uuema roboti ehitamisel kasutada.


lego image robot lego mindstlego mindstorms demo 1

Lego Mindstorms Ev Demo

LEGO Mindstorms EV3 full demo at Toy Fair 2013, filmed by BSCkids.lego image robot lego mindstlego mindstorms demo 2Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12345